Başak Turizm

Turizm ve Taşımacılık sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş olan Başak Turizm, yeni nesil teknolojiye sahip araç seçenekleri ile binek, minibüs ve otobüs sınıfı araç ihtiyaçlarınızda en uygun fiyat seçenekleri ile Ankara ve İstanbul illerinde hizmet vermektedir. Son dönemlerde artan talepler ile beraber seçim hazırlıkları için özel seslendirme ve araç kaplama imkanı bulunan seçim otobüsü hizmetlerimiz ile seçim hazırlıklarına rakiplerinizden bir adım önde başlamanızı hedefliyoruz.

Mevsimsel olarak düzenli bir şekilde araçlarımızın bakımlarını aksatmadan yaparak bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz. Konusunda tecrübeli ve birçok alanda başarı elde etmiş tecrübeli personellerimiz ile araçlarımızı sizlere aylık veya yıllık olarak kiralama hizmetlerinden en iyi fiyat garantisi altında memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Başak Turizm ; Personel Taşımacılığı, Öğrenci taşımacılığı, filo kiralama, seçim aracı kiralama , minibüs kiralama gibi çeşitli alanlarda en iyi hizmeti sunarak, ilerleyen günlerde ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde çözümlendirmektedir.

En iyi Fiyat Garantisi

Güvenilir ve konforlu bir şekilde yolculuklarınızı yapabileceğiniz ekonomik ve minibüs sınıfı araçlarımız ile Ankara'da sizlerleyiz.